ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL ASTIGMATISM

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal Astig 30 pack STK
  • TearStable™ Technology Utviklet for å bevare fuktigheten både på overflaten og gjennom hele linsens materiale, noe som gir enestående komfort.
  • Optiblue™ light filter - 60 % blå-violet lysfiltrering (Høyest i bransjen).
  • Eyelid Stabilised Design 4 stabilitets soner for å holde linse på plass, selv ved øye- eller hodebevegelser, for konsekvent, klart og stabilt syn Den første linsen med Cylinder Optimised Eyelid Stabilised Design for å øke stabiliteten for pasienter med høy sylinder.
  • ACUVUE OASYS MAX 1-DAY har en svak grønn/gul tone. Dette skyldes at linsene er utstyrt med et blått lys-filter, som hjelper med å redusere mengden av blåfiolett lys som når øynene. Fargen kan gjøre at øynene ser litt annerledes ut når linsene bæres, men den påvirker ikke synskvaliteten negativt.

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL ASTIGMATISM

Multifocal Toric

Venstre øyeHøyre øye
Styrke
Basekurve
8,50
8,50
Diameter
14,30
14,30
Sylinder
-1,00
-1,00
Akse
Addisjon
Esker
Antall esker 4
3 380,00
Akse
10 til 180
Basekurve
8,50
Sylinder
-1,00
Diameter
14,30
Addisjon
1,25 til 2,50
Styrke
-9,00 til 6,00
Brukstid
Dagslinser
Linsetype
Multifocal Toric
Vanninnhold
0.38

Relaterte produkter